Modernizacja dróg na terenie gminy Wilga polegająca na przebudowie lub wymianie nawierzchni
GMINA WILGA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00045456
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00045456/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-19 14:36
- Lokalizacja
- Wilga, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64bb88f2-8c1f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8262134562
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00045456 z dnia 2023-01-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie gminy Wilga polegająca na przebudowie lub wymianie nawierzchni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILGA
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Wilga
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582368
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 38
1.5.2.) Miejscowość: Wilga
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-470
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 6853070
1.5.8.) Numer faksu: 256853071
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminwilga.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawilga.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-64bb88f2-8c1f-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie gminy Wilga polegająca na przebudowie lub wymianie nawierzchni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64bb88f2-8c1f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00045456
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje przebudowę dróg gminnych na terenie gminy Wilga - nawierzchnia wykonana z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu - 4 cm ( warstwa ścieralna):
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na fakt zmiany zakresu zadania i wniosku o dofinansowanie w/w zadania, Zamawiający unieważnia postępowanie| 2023-01-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |