Opracowanie analiz problemów zdrowotnych z następujących zakresów: schorzeń układu kostno-stawowego i mięśniowego, zaburzeń/chorób psychicznych, w tym depresji, otyłości i cukrzycy
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00046168
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-20 08:27
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie zdrowia i bezpieczeństwaUsługi analizy
Wykonawcy
3 przyznane
KAROLINA KLIMEKZabrze, PL
34 440 PLNKAROLINA KLIMEKZabrze, PL
34 440 PLNKAROLINA KLIMEKZabrze, PL
34 440 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.