Rozbudowa drogi powiatowej nr 1502G na odcinku Dębki – Odargowo na terenie Gminy Krokowa w Powiecie Puckim

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00047015
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00047015/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-20 10:41
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77092195-760e-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
5871475424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00047015 z dnia 2023-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1502G na odcinku Dębki – Odargowo na terenie Gminy Krokowa w Powiecie Puckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191686680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pucka 11

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarzaddrogowy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarzaddrogowy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zarzaddrogowy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 1502G na odcinku Dębki – Odargowo na terenie Gminy Krokowa w Powiecie Puckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77092195-760e-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00047015

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015463/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Rozbudowa drogi powiatowej nr 1502G na odcinku Dębki – Odargowo na terenie Gminy Krokowa w Powiecie Puckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00482143

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-24/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1502G na odcinku Dębki – Odargowo na terenie Gminy Krokowa w Powiecie Puckim” w formule „zaprojektuj i wybuduj” na odcinku od km 1+978 do km 5+433 (kilometraż drogi 0+265 – 3+720) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Zakres zadania obejmuje:
a) Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na podstawie m. in. Programu Funkcjonalno-Użytkowego.
b) Wykonanie robót budowlanych na postawie sporządzonej dokumentacji projektowej.
Wykonawca zaprojektuje i wykona następujące roboty budowlane:
• rozbiórkę istniejących nawierzchni drogowych w zakresie budowanego obiektu,
• przebudowę i budowę jezdni ulic,
• przebudowę i budowę chodników/opasek chodnikowych,
• budowę ścieżki pieszo-rowerowej,
• budowę obiektów inżynierskich,
• budowę zatok parkingowych,
• przebudowę i budowę zjazdów,
• przebudowę skrzyżowań znajdujących się w zakresie zadania,
• wykonanie utwardzeń terenu,
• budowę kanalizacji deszczowej,
• rozbiórkę istniejącego oświetlenia,
• budowę nowego oświetlenia ulicznego,
• rozbiórkę napowietrznej sieci elektroenergetycznej,
• budowę kablowej sieci elektroenergetycznej,
• zabezpieczenie kolidujących sieci,
• przebudowę kolidujących sieci,
• budowę kanału technologicznego,
• uwzględnienie dodatkowych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego (spowalniających ruch) w uzgodnieniu z Zamawiającym (m.in. wszystkie przejścia dla pieszych należy zaprojektować jako wyniesione;
• przed zjazdem w km 3+920 należy zaprojektować przejazd dla rowerów;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 7 do SWZ (OPZ) i załącznik nr 8 do SWZ tj. Program Funkcjonalno-Użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia następującą kwotę: 17 452 600,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu wynosi 21 364 388,95 zł brutto i jest wyższa od kwoty jaką dysponuje Zamawiający. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane