Remont drogi leśnej w leśnictwie Jarosławiec 0201
LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO STRZELCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00047051
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00047051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-20 10:46
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5b55752-5a9d-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5630004634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00047051 z dnia 2023-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi leśnej w leśnictwie Jarosławiec 0201
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Strzelce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grabowiecka 20A
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 568 32 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzelce@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://strzelce.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5b55752-5a9d-11ed-9171-f6b7c7d593531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi leśnej w leśnictwie Jarosławiec 02012.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5b55752-5a9d-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00047051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00194383/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi leśnej w leśnictwie Jarosławiec 0201
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00422238/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 334777,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi leśnej leśnictwa Jarosławiec 060402L .Remont polegał będzie na :
a) Odcinkowej i punktowej wymianie zniszczonych płyt oraz ich korekcie w przekroju poprzecznym i profilu podłużnym poprzez wbudowanie nowych płyt (835,5 m2 )oraz płyt z odzysku (836,25m2 ).
b) Wykonaniu płyt jako uzupełnienie istniejącej szczeliny pomiędzy płytami w km 2+417 strona praw 0,5m2 oraz w km 2+588 strona lewa 0,5m2,
c) Wykonanie nowej podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm (1672,75m2 ),
d) Lokalnym uzupełnieniu poboczy gruntowych o szerokości 0,5 m oraz przestrzeni pomiędzy płytami.
Reszta szczegółów dotycząca zakresu robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w przedmiarze robót budowlanych będącym złącznikiem do SWZ.
2. Użyte w opisie przedmiotu zmówienia nazwy własne nie mają na celu naruszenia art.16 i 99 ustawy Pzp, a jedynie precyzują oczekiwania jakościowe i technologiczne Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania innych materiałów, pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w opisie przedmiotu zamówienia
We wszystkich miejscach SWZ i załącznikach do SWZ, w których użyto przykładowego znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę lub jeżeli Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp a w każdym przypadku, działając zgodnie z art. 99 ust. 6 i art. 101 ust 4 Pzp – Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w stosunku do określonych w SWZ i dokumentacji przetargowej, oznaczając takie wskazania lub odniesienia odpowiednio wyrazami „lub równoważny” lub „lub równoważne”, pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w opisie przedmiotu zamówienia. Rozwiązanie równoważne jest także dopuszczalne w sytuacji, gdyby wyraz „równoważny” lub „równoważne” nie znalazło się w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391965,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 411484,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 391965,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDGAR Leżak Aneta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211810901
7.3.3) Ulica: Dąbrowa Tomaszowska 2
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Tomaszowska
7.3.5) Kod pocztowy: 22-600
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 391965,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-06-30| 2023-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |