Remont sali gimnastycznej w LO im. KEN w Przasnyszu

Powiat Przasnyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00047110
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00047110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-20 10:54
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-962c94c2-5f36-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7611527332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieWykładanie i tapetowanie ścianRoboty instalacyjne elektryczneNaprawa dachówRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

A&K KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomia 173A, PL · lot 0
744 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00047110 z dnia 2023-01-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej w LO im. KEN w Przasnyszu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przasnyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668812

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świętego Stanisława Kostki 5

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-przasnysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-przasnysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.powiat-przasnysz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali gimnastycznej w LO im. KEN w Przasnyszu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-962c94c2-5f36-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00047110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018540/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont Sali gimnastycznej w LO im. KEN w Przasnyszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432383/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, tj. remont pomieszczenia sali gimnastycznej w LO im. KEN w Przasnyszu. Roboty budowlane obejmować będą m.in.:
1) Prace zewnętrzne:
a. Roboty rozbiórkowe, w tym:
i. Rozebranie obróbek blacharskich,
ii. Rozebranie rynien dachowych wraz z hakami rynnowymi,
iii. Miejscowe rozebranie nawierzchni z kostki betonowej,
iv. Miejscowy demontaż izolacji termicznej ścian fundamentowych.
b. Roboty budowlano-montażowe, w tym:
i. Wykonanie dodatkowego pokrycia dachu z płyt warstwowych,
ii. Wykonanie obróbek blacharskich,
iii. Montaż nowych rynien i haków rynnowych,
iv. Miejscowe wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i termicznej ścian fundamentowych,
v. Odtworzenie nawierzchni z kostki betonowej,
vi. Uzupełnienie okładzin cokolika z płytek klinkierowych elewacyjnych.
2) Prace wewnętrzne:
a. Roboty rozbiórkowe, w tym:
i. Rozebranie podłogi sportowej,
ii. Rozebranie okładzin ściennych z paneli,
iii. Skucie luźnych tynków.
b. Roboty budowlano-montażowe, w tym:
i. Wykonanie podłogi sportowej,
ii. Wykonanie okładziny ścian z paneli,
iii. Wykonanie nowych tynków,
iv. Wymiana opraw oświetleniowych,
v. Szpachlowanie i malowanie ścian.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45261910-6 - Naprawa dachów

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 735540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 855025,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 744000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A&K KONSTRUKCJE sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691897684

7.3.4) Miejscowość: Łomia

7.3.5) Kod pocztowy: 06-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 744000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy: 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie dłużej niż do dnia 31.08.2023r.
2023-01-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane