Sukcesywna dostawa żywności do Zespołu Szkół CKR w Gołotczyźnie w roku 2023

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00049468
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-21 17:10
Lokalizacja
Gołotczyzna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5661362719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeMięsoProdukty mleczarskieWarzywa przetworzoneRyby przetworzone i konserwowanePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJajaOwoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

8 przyznanych

MARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
67 333,62 PLN
ZDZISŁAW ZIELONKOWSKIGlinojeck, PL
163 500 PLN
MARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
95 645,5 PLN
MORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
22 362,6 PLN
MORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
25 429,4 PLN
"Piekarnictwo, Cukiernictwo" Jan Ryszard PobożyRegimin, PL
62 451,9 PLN
ARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
6650 PLN
ARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
67 467 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.