Zakup i dostawa warzyw i owoców do jednostek obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3 w Warszawie w roku 2023 w zestawieniu asortymentowo-ilościowym

Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00049549
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-23 07:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1132976282
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

16 przyznanych

SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
8547,56 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
13 797,4 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
16 784,65 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
13 797,4 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
19 506,98 PLN
SKRZYNKA Z POLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚWIĘCICE, PL
11 487,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.