Przebudowa ul. Zagonowej w Nowym Dworze Gdańskim
Gmina Nowy Dwór Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00049659
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00049659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-23 08:25
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f355300-76e3-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5792061243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00049659 z dnia 2023-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Zagonowej w Nowym Dworze Gdańskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Dwór Gdański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747891
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wejhera 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 552472401
1.5.8.) Numer faksu: 552472405
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastonowydwor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miastonowydwor.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.miastonowydwor.pl/, https://platformazakupowa.pl/pn/miastonowydwor1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Zagonowej w Nowym Dworze Gdańskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f355300-76e3-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00049659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015044/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa ul. Zagonowej w Nowym Dworze Gdańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00484520
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 520696,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotowe zamierzenie budowlane jest inwestycją celu publicznego polegającą na: „Przebudowie ulicy Zagonowej w Nowym Dworze Gdańskim”.
2. Zakres robót obejmuje przebudowę ulicy Zagonowej w Nowym Dworze Gdańskim na odcinku około 560m. Na terenie objętym dokumentacją istniejąca droga posiada nawierzchnię z prefabrykatów betonowych, a częściowo nawierzchnię z tłucznia o szerokości zmiennej około 2,20 – 3,30m. W pasie drogowym występuje sieć elektroenergetyczna, teletechniczna, wodociągowa i sieć gazowa. Projektowany odcinek drogi przewidziano do wykonania jako nawierzchnię z płyt drogowych pełnych typu MON, pochyloną jednostronnie w kierunku rowów przydrożnych. Szerokość drogi wyniesie 3,0m.
W zakres zamówienia wchodzi:
1) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
2) wykonanie korytowania wraz z profilowaniem i zagęszczeniem,
3) Wykonanie nawierzchni drogi z płyt betonowych typu MON 3,00 m,
4) Wykonanie nawierzchni zjazdów z betonowej kostki,
5) Wykonanie obustronnych poboczy z KŁSM o szerokości 0,50 m,
6) Ułożenie krawężników betonowych,
7) Wykonanie czasowej oraz stałej organizacji ruchu.
3. Szczegółowy zakres prac oraz sposób ich wykonania określa dokumentacja projektowa, w tym szczegółowe specyfikacje techniczne, opis techniczny oraz przedmiary robót jako dokumenty pomocnicze, stanowiące załączniki do SWZ (załącznik nr 11 do SWZ). Wykonawca powinien traktować przedmiar robót przygotowany przez Zamawiającego, jako dokument informacyjny, z którego może korzystać, ale nie ma takiego obowiązku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517218,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 818611,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 517218,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH Mariola i Janusz Szalczewscy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782420019
7.3.3) Ulica: Żuławska
7.3.4) Miejscowość: Kmiecin
7.3.5) Kod pocztowy: 82-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 517218,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |