Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Czernichów.
GMINA CZERNICHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00049998
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-23 09:34
- Lokalizacja
- Czernichów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9442253228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
2 przyznane
WIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL
325 296 PLNWIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL
325 296 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.