Sukcesywne dostarczanie artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skórcu w 2023 roku

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00050075
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-23 09:49
Lokalizacja
Skórzec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8212653001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybDania gotowePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieOwoce, warzywa i podobne produktyMięso na wędlinyProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeJaja

Wykonawcy

7 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołów Podlaski, PL
431 131,31 PLN
PIEKARNIA-CUKIERNIA WIELGOLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWALatowicz, PL
29 999 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołów Podlaski, PL
431 131,31 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołów Podlaski, PL
431 131,31 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołów Podlaski, PL
431 131,31 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołów Podlaski, PL
431 131,31 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokołów Podlaski, PL
431 131,31 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.