Dostawa pasz objętościowych i treściwych na 2023 rok do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie
MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY IM. ANTONINY I JANA ŻABIŃSKICH W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00050372
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-23 10:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250005573
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SłomaRoślinyPszenicaKukurydzaOwiesNasiona warzywRyż przetworzonyProdukty zbożoweOtrębyNasionaPasza dla zwierząt
Wykonawcy
22 przyznane
Hubert ZdzieborskiStrupiechów 21, PL
43 656 PLNGrzegorz SkindzierNowy Secymin 12, PL
163 603 PLNMARZENNA STOLARCZYKMalinic 5, PL
8050 PLNMARZENNA STOLARCZYKMalinic 5, PL
10 238,4 PLNMARZENNA STOLARCZYKMalinic 5, PL
6000 PLNMARZENNA STOLARCZYKMalinic 5, PL
9500 PLNMARZENNA STOLARCZYKMalinic 5, PL
7365,6 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
23 436 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
8704,8 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
14 850 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
3078 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
4536 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
3385,8 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
14 256 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
4703,4 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
1890 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
14 256 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
6350,4 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
7236 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
4482 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
3045,6 PLNŁUKASZ WASILEWSKILasocice, PL
3823,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.