Przetarg nieograniczony nr 6/2022 na zakup i dostawę artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Łętowni
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĘTOWNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00051697
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-23 13:47
- Lokalizacja
- Łętownia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7351059583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Owoce, warzywa i podobne produktyOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsnePieczywoRyby przetworzone i konserwowaneJaja
Wykonawcy
5 przyznanych
"LÓD-POL" M.K. WISŁA SPÓŁKA JAWNA W RESTRUKTURYZACJIWadowice, PL
34 175,98 PLNOKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL
63 300 PLNRYSZARD BANDYKRabka-Zdrój, PL
58 260 PLNPIEKARNIA S.C., TADEUSZ BIERÓWKA, SZYMON BIERÓWKAŁętownia, PL
24 153 PLN"LÓD-POL" M.K. WISŁA SPÓŁKA JAWNA W RESTRUKTURYZACJIWadowice, PL
34 175,98 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.