„Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Ulan-Majorat” - 2 postępowanie

GMINA ULAN-MAJORAT

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00041939
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00041939/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-17 08:00
Lokalizacja
Ulan-Majorat, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10804bfa-c89c-4465-9cbe-f7811a944084
Identyfikator
5381850613
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowychUsługi transportu odpadówUsługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdamów, PL · lot 0
390 960 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00041939 z dnia 2025-01-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Ulan-Majorat” - 2 postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ULAN-MAJORAT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237747

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 57

1.5.2.) Miejscowość: Ulan-Majorat

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-307

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83-351-80-69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ulanmajorat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ulanmajorat.e-biuletyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10804bfa-c89c-4465-9cbe-f7811a944084

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Ulan-Majorat” - 2 postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10804bfa-c89c-4465-9cbe-f7811a944084

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00041939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052992/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Odbiór i transport odpadów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RKS.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Ulan-Majorat.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości znajdujących się na terenie gminy Ulan-Majorat,
2) transport odpadów do właściwej instalacji wskazanej przez Zamawiającego,
3) dostarczenie worków na odpady komunalne do wszystkich odbiorców zadeklarowanych i wskazanych przez Zamawiającego,
4) wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
w pojemniki/kontenery oraz odbieranie odpadów z tego punktu,
5) przeprowadzenie 2 razy w trakcie trwania umowy mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon.
4.3. Wymagania jakościowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
a) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.);
b) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r., poz. 399 ze zm.) wraz z aktami wykonawczymi;
c) „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2022” przyjętym uchwałą Nr XXIV/349/2016 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 2 grudnia 2016r.;
d) Uchwała Nr XXIV/350/2016 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 2 grudnia 2016r. zmieniająca uchwałę w sprawie wykonania „Planu gospodarki odpadami dla województwa lubelskiego 2022” (Dz. Urz. Woj. Lubelskiego z 2016 r., poz. 5306 z późn. zm.).
e) Uchwałą XXVII/123/20 Rady Gminy Ulan-Majorat z dnia 16 października 2020 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ulan-Majorat (Dz. Urz. Woj. Lubelskiego z 2020 r. poz. 5147 z późn. zm.);
f) Uchwałą Nr XIII/61/19 Rady Gminy Ulan-Majorat z dnia 28.11.2019 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów wraz ze zmianami (Dz. Urz. Woj. Lubelskiego z 2019 r. poz. 6871 z późn. zm.);
4.4. Orientacyjną ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania w okresie realizacji zamówienia wynosi ok. 1000 Mg (jest to wartość szacunkowa przyjęta na podstawie ilości odpadów odebranych z terenu gminy w okresie od 10.2023 do 10.2024 oraz szacunkowy wzrost).
4.5. Szczegółowy zakres usług (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ , oraz projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 390960,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8250003819

7.3.3) Ulica: Kościelna 46

7.3.4) Miejscowość: Wojcieszków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-411

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390960,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-01-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi