„Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Pelplinie wraz infrastrukturą towarzyszącą”

Gmina Pelplin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00052643
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00052643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-24 08:12
Lokalizacja
Pelplin, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65149ecd-755a-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
5931005137
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie gospodarskich obiektów budowlanychRoboty w zakresie nawierzchni ulicPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00052643 z dnia 2023-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Pelplinie wraz infrastrukturą towarzyszącą”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pelplin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675333

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 4

1.5.2.) Miejscowość: Pelplin

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-130

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: erecka@pelplin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelplin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pelplin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Pelplinie wraz infrastrukturą towarzyszącą”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65149ecd-755a-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00052643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003418/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa PSZOK w Pelplinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00479004

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.1.25.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiot zamówienia: obejmuje wykonanie kompleksowych robót budowlanych dla zadania: BUDOWA PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W PELPLINIE WRAZ Z INSTALACJAMI, PLACAMI I INFRASTRUKTURĄ ZEWNĘTRZNĄ.
Roboty budowlane wykonać w oparciu o dokumentację projektową pn.: Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Pelplinie.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „PSZOK w Pelplinie – wzrost eko-świadomości mieszkańców i efektywność segregacji odpadów”.
Działka objęta przedmiotowym projektem zagospodarowania terenu znajduje w Pelplinie przy ul. Starogardzkiej, na terenie działki o nr ewid. 3/12 oraz części działki o nr ewid. 3/3, obręb 0006 Pelplin, woj.: pomorskie, pow.: tczewski, gmina: Pelplin – miasto.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213240-7 - Roboty budowlane w zakresie gospodarskich obiektów budowlanych

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 3 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie dla zadania pn. „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Pelplinie wraz infrastrukturą towarzyszącą” prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2023-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane