Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie
Gmina Miejska Człuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00052763
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00052763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-24 08:41
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90f88b3c-5f60-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8431569424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00052763 z dnia 2023-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90f88b3c-5f60-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00052763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015447/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00429462/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn. „Budowa i przebudowa infrastruktury turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie”, tj. wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń dla budowy i przebudowy infrastruktury turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie, a następnie wykonanie na jej podstawie robót budowlanych wraz z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych odbiorów i dopuszczeń do użytkowania.
W zakresie dokumentacji projektowej przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) sporządzenie projektu architektoniczno-budowalnego, projektu zagospodarowania terenu, projektów technicznych – w czterech egzemplarzach;
2) sporządzenie projektów wykonawczych w czterech egzemplarzach w branżach:
a) architektonicznej,
b) konstrukcyjnej,
c) sanitarnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania,
d) elektrycznej: instalacji elektrycznych, teletechnicznych i niskoprądowych;
3) sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót – w dwóch egzemplarzach;
4) sporządzenie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich – w dwóch egzemplarzach;
5) sporządzenie wersji elektronicznej dokumentacji, o której mowa w pkt 1-4, na płycie CD/DVD– w minimum jednym egzemplarzu;
6) uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń właściwych organów, niezbędnych do wykonania i odbioru całości zadania;
7) uzyskanie oświadczeń o skoordynowaniu technicznym opracowań projektowych;
8) pełnienie nadzoru autorskiego przy realizacji robót opartych o wykonaną dokumentację projektową.
W zakresie robót budowlanych przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przebudowę budynku bazy noclegowej wraz z wewnętrzną i zewnętrzną infrastrukturą techniczną;
2) przebudowę budynku recepcji i sanitariatów;
3) wykonanie 10 stanowisk campingowych wraz z infrastrukturą socjalno- sanitarną;
4) wykonanie boiska plażowego do piłki nożnej, siatkowej i ręcznej;
5) wykonanie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej wraz z wyposażeniem i ogrodzeniem;
6) wykonanie utwardzenia wewnętrznych dróg, chodników i parkingów o nawierzchni wskazanej w koncepcji;
7) wykonanie zadaszenia amfiteatru wraz z drogą dojazdową;
8) wykonanie małej architektury: ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery;
9) wykonanie kuchni polowej wraz z wyposażeniem;
10) prace rozbiórkowe i demontażowe w budynkach i na terenie działki;
11) prace budowlane w ramach zagospodarowania terenu;
12) montaż systemu monitoringu wizyjnego i systemu kontroli dostępu wraz z instalacją wideo domofonową;
13) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej.
Szczegółowy zakres zamówienia określa program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z załącznikami oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły cztery oferty. Trzy oferty zostały odrzucone. Cena oferty, która nie została odrzucona, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny tej oferty.| 2023-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |