Dostawa artykułów spożywczych, pieczywo,warzywa i owoce, mrożonek, nabiału, mięsa, wędlin, drobiu, artykuły sypkie, przyprawy i oleje oraz produkty garmażeryjnych do ZSO-3 w Olsztynie
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00054090
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-24 12:20
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7392721317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyWarzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybProdukty mleczarskieWędlinyRóżne produkty spożywczeDania gotowePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
9 przyznanych
PIOTR NOWAKOWSKIOlsztyn, PL
38 940 PLNGRZEGORZ JANUSOlsztyn, PL
62 864 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
19 309 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
123 149,41 PLNSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
17 081 PLNPIOTR NOWAKOWSKIOlsztyn, PL
23 165,52 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9880,46 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
41 817,07 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
51 676,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.