Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników IT Uczelni w ramach projektu ,,PB2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej” - ZK-DZP.262.123.2022
Politechnika Białostocka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00054605
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-24 13:28
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5420208721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
6 przyznanych
SOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 320 PLNFUNDACJA NOWOCZESNEJ EDUKACJI I TECHNOLOGII POLITECHNETBiałystok, PL
34 800 PLNVAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 000 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
11 660 PLNFUNDACJA NOWOCZESNEJ EDUKACJI I TECHNOLOGII POLITECHNETBiałystok, PL
34 800 PLNFUNDACJA NOWOCZESNEJ EDUKACJI I TECHNOLOGII POLITECHNETBiałystok, PL
34 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.