Dokończenie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa części budynku ZSO nr 3 im. B. Prusa w Sosnowcu na potrzeby żłobka wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00055985
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00055985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-25 09:10
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c971e8d6-5b45-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6440015167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00055985 z dnia 2023-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa części budynku ZSO nr 3 im. B. Prusa w Sosnowcu na potrzeby żłobka wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 296 07 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.mysior@um.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,101526,8e3ad6de7fa0eafd07e5855545ef04b5.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokończenie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa części budynku ZSO nr 3 im. B. Prusa w Sosnowcu na potrzeby żłobka wraz ze zmianą sposobu użytkowania”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c971e8d6-5b45-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00055985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011576/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Dokończenie robót budowlanych dla zadania pn.: Przebudowa części budynku ZSO nr 3 im. B. Prusa w Sosnowcu na potrzeby żłobka wraz ze zmianą sposobu użytkowania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421712/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.92.2022.UM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dokończenie robót budowlanych w oparciu o załączoną dokumentację projektową i pozwolenie na budowę zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ze sztuką budowlaną, a także w oparciu o inwentaryzację robót do wykonania, opis przedmiotu zamówienia, karty nadzoru autorskiego, STWiORB.
2. Niniejsze zamówienie zostało podzielone na dwa zadania:
a) zadanie 1 obejmuje – dokończenie robót budowlanych wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z dokumentacją projektową, wyposażenie obiektu w zakresie kuchni zgodnie z dokumentacją projektową, wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz dokonanie odbiorów i uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, w tym między innymi decyzja o pozwoleniu na użytkowanie;
b) zadanie 2 obejmuje – przebudowę drugiej części patio zgodnie z decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego o zapewnieniu jednolitej, równej, łatwej do utrzymania w czystości powierzchni patio (roboty budowlane należy wykonać zgodnie z załączonym rysunkiem).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zadań – zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
4. Zakres robót oraz ilości będące przedmiotem zamówienia określone w przedmiarach robót należy traktować jako zakres poglądowy. Wykonawca powinien wycenić wszystkie roboty, które są niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
5. Minimalny okres gwarancji wynosi 60 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1852380,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5313704,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1852380,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU PRIM BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6443510967
7.3.3) Ulica: ul. 11 Listopada 11a
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-387
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1852380,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |