„Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchni nieutwardzonej”
Gmina Wyszkow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00056189
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00056189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-25 09:45
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe949624-85c7-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7621888505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00056189 z dnia 2023-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchni nieutwardzonej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 742 42 01
1.5.8.) Numer faksu: 29 742 42 09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wyszkow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchni nieutwardzonej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe949624-85c7-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00056189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038861/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Remonty cząstkowe dróg gminnych o nawierzchni nieutwardzonej na terenie gminy Wyszków w 2023 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00523078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROZ.271.71.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje m.in.:
Prace związane z wykonywaniem napraw i remontów dróg, ulic i placów gminnych na terenie gminy Wyszków o nawierzchni żwirowe, gruntowej obejmują: profilowanie mechaniczne z zagęszczeniem walcem samojezdnym. Dowiezienie i wbudowanie: kruszywa łamanego o-31,5 mm (mieszanka optymalna z kruszywa wapiennego lub dolomitowego) kruszywa betonowego, sortowanego, frakcji 0-31,5, kruszywa betonowego grubej frakcji 31,5 – 63mm żwiru. Dowiezienie i wbudowanie kruszywa powierzonego przez Zamawiającego. Ulepszenie nawierzchni poprzez potrójne powierzchniowe utrwalenie. Wyrównywanie poboczy, utwardzanie poboczy naturalnym kruszywem łamanym 0-31,5 mm. Konserwacja przepustów. Remont przepustów drogowych ¢ 400 - 600 mm. Odtworzenie rowu odwadniającego. Praca sprzętu za 1 godzinę pracy – wywrotki, koparki, ładowarki.- Szczegółowy Opis Zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |