Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Przygodzice – II – budowa kanalizacji sanitarnej

GMINA PRZYGODZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00056652
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00056652/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-25 10:59
Lokalizacja
Przygodzice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45e8a95d-81e6-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
6222395605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kanalizacji ściekowejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie naprawy drógRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00056652 z dnia 2023-01-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Przygodzice – II – budowa kanalizacji sanitarnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYGODZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855191

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 2

1.5.2.) Miejscowość: Przygodzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-421

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 625927722

1.5.8.) Numer faksu: 625927000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugp@przygodzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przygodzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45e8a95d-81e6-11ed-b4ea-f64d350121d2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Przygodzice – II – budowa kanalizacji sanitarnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45e8a95d-81e6-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00056652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027934/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przygodzice i Wysocko Małe

1.1.12 Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej w m . Antonin dz. 915/3, 981

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Przygodzice – II" dofinansowano ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00512033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rg.271.53.2022.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1600481,45 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1360464,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w systemie zaprojektuj-wybuduj w ramach przedsięwzięć:
a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przygodzice ul. Północna
- Sieć kanalizacyjna z rur PVC DN 200 mm na odc. o długości ok. 322 m,
- Przykanaliki o długości ok. 33 m zakończone studzienką,
b) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Wysocko Małe ul. Bursztynowa (od ul. Jankowskiej)
- Sieć kanalizacyjna z rur PVC DN 200 mm na odc. o długości ok. 266 m,
- Przykanaliki o długości ok. 36 m zakończone studzienką,
- rurociąg tłoczny o dł. ok. 103 m,
- przepompownia ścieków - 1kpl,
- Przykanaliki o długości ok. 44 m (7 sztuk) zakończone zaślepką,
c) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przygodzice ul. Bursztynowa, ul. Podgórna
- Sieć kanalizacyjna z rur PVC DN 200 mm na odc. o długości ok. 969 m,
- Przykanaliki o długości ok. 46 m zakończone studzienką,
- Przykanaliki o długości ok. 112 m (17 sztuk) zakończone zaślepką,
d) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Przygodzice i Wysocko Małe ul. Rubinowa
- Sieć kanalizacyjna z rur PVC DN 200 mm na odc. o długości ok. 456 m,
- Przykanaliki o długości ok. 10,8 m zakończone studzienką,
- Przykanaliki o długości ok. 121 m (25 sztuk) zakończone zaślepką,
e) Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Antonin dz. 915/3, 981
- wymiana istniejącej kanalizacji sanitarnej o długości ok. 45 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1715180,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3553165,58 PLN

2023-01-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane