Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z kompleksem treningowo - szkoleniowym w Koleczkowie

Gmina Szemud

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00056938
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00056938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-25 11:41
Lokalizacja
Szemud, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ba213ad-cc71-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
5882388864
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00056938 z dnia 2023-01-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z kompleksem treningowo - szkoleniowym w Koleczkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szemud

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675422

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kartuska 13

1.5.2.) Miejscowość: Szemud

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-217

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szemud.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szemud.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szemud.pl/rejestr-rok-2022-zamowien-publicznych-upzp.html?

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z kompleksem treningowo - szkoleniowym w Koleczkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ba213ad-cc71-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00056938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038400/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z kompleksem treningowo - szkoleniowym w Koleczkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146660/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/6/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1907692,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie inwestycyjne polega na wykonaniu boiska wielofunkcyjnego wraz z kompleksem
treningowo-szkoleniowym, w którego skład wchodzą:
1.1 Bieżnia prosta z nawierzchnią poliuretanową
Bieżnia z nawierzchni poliuretanowej typu Sandwich.
Dane podstawowe:
Długość: ok. 70 m
Szerokość: ok. 46 cm
Powierzchnia: ok. 322,93 m2
Ilość torów: 2 + 2 pobocza techniczne
1.2 Boisko wielofunkcyjne
Płyta boiska została zaprojektowana w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 64m x 34m,
wymiary pola gry to ok. 60m x 30m.
Powierzchnia boiska: ok. 2176,00 m2.
Nawierzchnia: trawa sztuczna teksturyzowana.
Płyta boiska ograniczona jest obrzeżem chodnikowym na całym obwodzie boiska. Między płytą boiska a nawierzchnią trawiastą wzdłuż boiska oraz dojście do boiska projektuje się ciąg pieszy utwardzony z kostki betonowej – w celu wstępnego oczyszczenia obuwia przed wejściem na boisko.
1.3 Kompleks treningowo-szkoleniowy OSP i MDP
Wielofunkcyjne centrum rozwoju kompetencji strażackich, w którego skład wchodzą:
-Innowacyjna ściana treningowa z bocznymi torami wspinaczkowymi
-Dwa tory przeszkód zaprojektowane w oparciu o wytyczne Międzynarodowego
Komitetu Technicznego Prewencji i Zwalczania Pożarów (CTIF)
Wyposażenie toru MDP:
-przeszkoda 1 – płotek w formie drewnianej ściany o wysokości ok. 70cm,
-przeszkoda 2 – tunel przełazowy o długości ok. 6m
-przeszkoda 3 – kładka o długości ok. 2m
-przeszkoda 4 – drewniana ściana o wysokości ok. 2m
Wyposażenie toru OSP:
-przeszkoda 1 – tyczki – ok. 3 sztuki
-przeszkoda 2 – równoważnia o długości ok. 6m
-przeszkoda 3 – rura do czołgania o długości ok. 8m
-przeszkoda 4 – drewniana ściana o wysokości ok. 1,5m
1.4 Fragment boiska do koszykówki
Boisko o nawierzchni poliuretanowej na podbudowie przepuszczalnej o wymiarach ok. 14,08x15,00m. Ogrodzone ogrodzeniem panelowym o wysokości ok. 4,0m. Powierzchnia boiska do piłki siatkowej i koszykowej ok. 211,2 m2
1.5 Trybuny
Trybuny na około 60 indywidualnych miejsc siedzących przytwierdzonych na stałe do podłoża, wydzielonych od boiska za pomocą ogrodzenia o wys. około 1,2 m. W ogrodzeniu boiska w strefie trybun są bramki wejściowe-ewakuacyjne pomalowane na odróżniający je od pozostałego ogrodzenia kolor.
1.6 Przebudowa ogrodzenia
1.7 Dojścia i utwardzenia
1.8 Przeniesienie urządzeń siłowni zewnętrznej oraz urządzeń placu zabaw dla dzieci
1.9 Przeniesienie i rozbudowa infrastruktury technicznej w zakresie oświetlenia oraz odwodnienia boiska

2 Wykonawca jest zobowiązany do wykonania geodezyjnego pomiaru powykonawczego dla przedmiotowego zadania; Dokumentację opieczętowaną odpowiednimi pieczęciami potwierdzającymi pozytywną kontrolę przez Starostwo Powiatowe należy przedłożyć w formie pisemnej -3 egz. i elektronicznej w (PDF lub JPG oraz pliku otwieranym przez program kartograficzny ,,MMP lub DXF").

3. Zamawiający przedstawiając nazwy własne w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia miał na celu wyłącznie pokazanie w sposób jednoznaczny, o jakich parametrach technicznych materiał (urządzenie) należy użyć do wykonania robót budowlanych. Użycie nazw własnych w żaden sposób nie sugeruje producenta, ma jedynie charakter przykładowy. Wykonawca jest zobowiązany do wykorzystania produktów wybranego przez siebie producenta o takich samych (równoważnych) parametrach technicznych i jakościowych. Zgodność parametrów powinna zostać potwierdzona certyfikatem wydanym przez jednostkę oceniającą zgodność (lub inne oceniające zgodność jednostki równoważne) lub sprawozdaniem z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę jako środka dowodowego potwierdzającego zgodność z wymaganiami lub cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, kryteriach oceny ofert lub warunkach realizacji zamówienia. Zamawiający dopuszcza również inne odpowiednie środki dowodowe (w szczególności dokumentację techniczną producenta), potwierdzające zgodność zaproponowanych przez Wykonawcę materiałów (urządzeń) w przypadku gdy wykonawca nie ma dostępu do certyfikatów lub sprawozdań z badań ani nie ma możliwości uzyskania ich w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu Wykonawcy, oraz jeżeli udowodni, że wykonywane przez niego roboty budowlane spełniają wymogi lub kryteria określone w opisie przedmiotu zamówienia, kryteriach oceny ofert lub warunkach realizacji zamówienia. Ponadto Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4. Zamawiający, posługując się nazwami norm w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia miał na celu wyłącznie pokazanie w sposób jednoznaczny do jakiego rodzaju norm należy dostosować prowadzone roboty budowlane. Dopuszczalne jest zastosowanie norm równoważnych.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Projekty budowlane, projekty wykonawcze i techniczne, specyfikacje techniczne oraz przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną /2988900,00 zł brutto/ przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia /281550,00 zł brutto/
2023-01-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane