Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno - tłocznej z pompowniami dla miejscowości Drążgów i Ułęż w gminie Ułęż"

Gmina Ułęż

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00042499
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00042499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-17 09:21
Lokalizacja
Ułęż, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb184151-944c-4b32-81dc-a00014b62856
Identyfikator
5060007882
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejNadzór nad projektem i dokumentacjąSpecjalne usługi projektoweUsługi projektowania rurociągówPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KRYCZKAPuławy, PL · lot 0
297 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00042499 z dnia 2025-01-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno - tłocznej z pompowniami dla miejscowości Drążgów i Ułęż w gminie Ułęż"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ułęż

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Ułęż

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułęż 168

1.5.2.) Miejscowość: Ułęż

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-504

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818667028

1.5.8.) Numer faksu: 818667028 wew.11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaulez.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaulez.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugulez.bip-e.pl/gu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno - tłocznej z pompowniami dla miejscowości Drążgów i Ułęż w gminie Ułęż"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb184151-944c-4b32-81dc-a00014b62856

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00042499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067326/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno -tłocznej z pompowniami dla miejscowości Drążgów i Ułęż w gminie Ułęż

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596365

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 350000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami, dokumentacji projektowej:
a) budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej,
b) budowy przyłączy kanalizacyjnych,
c) budowy kolektora ściekowego doprowadzającego ścieki do działki nr 622 w miejscowości Białki Dolne.
d) uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Opracowanie powinno zawierać wszystkie niezbędne uzgodnienia i załączniki, wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia. Zakres zamówienia obejmuje także pełnienie nadzoru autorskiego podczas budowy urządzeń objętych dokumentacją projektową oraz wykonanie jednej aktualizacji kosztorysu inwestorskiego.

Do opracowującego dokumentację projektową należy obowiązek opracowania operatów wodnoprawnych, karty informacyjnej, raportu oddziaływania na środowisko (w razie potrzeby).
Opracowana dokumentacja projektowa musi być zgodna z zasadą „nie czyń znaczącej szkody” - zasadą DNSH, analizą spełniania zasady „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) nr 2020/852, z uwzględnieniem wskazanego zakresu prac i charakteru inwestycji.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia zakłada się jej dwuetapowość:

a) Etap I - Przedstawienie koncepcji rozwiązań lokalizacyjnych, budowlanych i w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.

b) Etap II - Wykonanie dokumentacji projektowej zgodnej z wymaganiami zawartymi w SWZ i opisie przedmiotu zamówienia, po zaakceptowaniu przez Zamawiającego przedstawionej koncepcji.

Zakres dokumentacji projektowej obejmuje:
- projekt budowlany i wykonawczy opracowany w oparciu o zaakceptowaną przez Zamawiającego koncepcję,
specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót,
- opracowania kosztowe: przedmiar robót z podziałem na branże: drogową, kanalizacyjną, elektryczną, kosztorys inwestorski z podziałem: drogową, kanalizacyjną, elektryczną.
- Mapa do celów projektowych będzie dostarczona przez Zamawiającego dniu podpisania umowy.
- uzyskanie: prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę i innych decyzji (zgód) wymaganych przepisami szczególnymi, zapewnień o dostawie mediów i warunków przyłączenia; decyzji wymaganych przepisami w zakresie ochrony środowiska i innych niezbędnych do wykonania przedmiotowego opracowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KTM PROJEKT Marcin Kryczka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162686037

7.3.3) Ulica: ul. Zielona 10

7.3.4) Miejscowość: Puławy

7.3.5) Kod pocztowy: 24-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-01-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi