Bieżące remonty dróg gminnych na terenie miasta Człuchów w 2023 roku
Gmina Miejska Człuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00057978
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00057978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-25 14:04
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb97f701-8ab2-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 8431569424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00057978 z dnia 2023-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące remonty dróg gminnych na terenie miasta Człuchów w 2023 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące remonty dróg gminnych na terenie miasta Człuchów w 2023 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb97f701-8ab2-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00057978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00003195
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Bieżące remonty dróg gminnych na terenie miasta Człuchów w 2023 roku”.
W zakresie robót budowlanych przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty naprawczo-konserwacyjne dróg o nawierzchni nieulepszonej, w skład których wchodzą m.in. prace polegające na wykonaniu:
a) mechanicznego profilowania i zagęszczenia dróg gruntowych,
b) wymianie nawierzchni gruntowych na nawierzchnię z żużla paleniskowego, gruzu budowlanego, kruszywa łamanego oraz
c) remont cząstkowy nawierzchni żużlowej, z gruzu budowlanego i kruszywa łamanego;
2) remonty cząstkowe nawierzchni i elementów dróg i ulic, w skład których wchodzą m.in. prace polegające na wykonaniu:
a) remontu cząstkowego nawierzchni z kostki betonowej grubości 6-8 cm, płyt betonowych kwadratowych i sześciokątnych, kostki kamiennej, brukowej z kamienia narzutowego,
b) remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-asfaltową z otaczarki, recyklera oraz na zimno,
c) rozbiórek ręcznych i mechanicznych nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, betonowych, z płyt drogowych betonowych i żelbetowych,
d) przestawieniu krawężników betonowych, kamiennych, obrzeży betonowych;
3) roboty zabezpieczające polegające na wykonaniu zabezpieczenia (oznakowania) miejsc awaryjnych przed dalszym uszkodzeniem.
Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określa specyfikacja istotnych warunków zamówienia (SZW), w tym formularz kalkulacji kosztów, opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Cena każdej z ofert przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2023-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |