Zapewnienie interdyscyplinarnego wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem”
ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00058217
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-25 14:37
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7441473205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi ośrodków dla osób z zaburzeniami psychologicznymi
Wykonawcy
12 przyznanych
Anita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
13 350 PLNKinga MarońskaIława, PL
13 350 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
17 800 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
35 600 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
44 500 PLNEMMED Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Emilia Godziewska-KostovIława, PL
22 500 PLNNEONATUS Paulina SwałowskaIława, PL
22 500 PLNUSŁUGI REHABILITACYJNE Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna DONATA JUSSEL-BARAŃSKAIława, PL
18 000 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
17 800 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
44 500 PLNAnita Moćko Gabinet logopedyczny i wczesnej interwencjiIława, PL
24 920 PLNGabinet terapeutyczno – logopedyczny MOVIKA Monika MężykowskaIława, PL
17 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.