Przebudowa: DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E.
Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00058430
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00058430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-01-25 15:16
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45539369-86ae-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00058430 z dnia 2023-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przebudowa: DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdptomaszowmaz.pl/zdp3801722022-przebudowa-dp-4301e-dp4304e-przebudowa-i-rozbudowa-dp1509e-oraz-budowa-kanalizacji-des.html?1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa: DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45539369-86ae-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00058430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020201/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Przebudowa: DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.72.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. Przebudowa: DP 4301E, DP 4304E, przebudowa i rozbudowa DP 1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345EZamówienie podzielone zostało na dwie części :
Część nr 1 obejmująca przebudowę DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E.
Zadanie składa się z następujących odcinków dróg powiatowych:
• DP 4301E Węgrzynowice - Świniokierz na odcinku 1422,00 m
• DP 4304E Żelechlinek - Czerniewice na odcinku 830,00 m
• DP 1509E Łaknarz - Będków na odcinku 990,00 m
Zakres zamówienia poza robotami budowlanymi obejmuje:
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej,
- opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu,
- montaż tablic informacyjnych, zgodnych z wymaganiami informacyjnymi wynikającymi z załącznika do uchwały nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych ,
Inwestycja pod nazwą „Przebudowa: DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E. ”, dofinansowana jest z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 2696485,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. Przebudowa: DP 4301E, DP 4304E, przebudowa i rozbudowa DP 1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E• DP 4345E ul. Majowa na odcinku 234,97 m
Zamówienie podzielone zostało na dwie części :
Część nr 2 obejmująca budowę kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E
Zakres zamówienia oprócz robót budowlanych obejmuje:
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej,
- opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu,
- montaż tablic informacyjnych, zgodnych z wymaganiami informacyjnymi wynikającymi z załącznika do uchwały nr 84/2021 Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2021r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych ,
Inwestycja pod nazwą „Przebudowa: DP 4301E, DP4304E, przebudowa i rozbudowa DP1509E oraz budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 4345E. ”, dofinansowana jest z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.5.5.) Wartość części: 1150917,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszych ofert przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszych ofert przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |