Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANUSZA KORCZAKA W SZYDŁOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00058685
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-25 20:19
- Lokalizacja
- Szydłowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7642236676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MięsoProdukty mięsno-wędliniarskieWarzywa, owoce i orzechyJajaPrzetworzone owoce i warzywaRyby mrożoneRóżne produkty spożywczeProdukty mleczarskieSoki owocowe
Wykonawcy
6 przyznanych
SŁAWOMIR KRAFTPołajewo, PL
66 025 PLNŻANETA ŻMUDZKAMiastko, PL
50 000 PLN'NORDIS' CHŁODNIE POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
61 140,93 PLNMARCIN DALECKIWałcz, PL
19 500 PLNMARCIN DALECKIWałcz, PL
41 887,25 PLNMARCIN DALECKIWałcz, PL
50 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.