Budowa dwóch parków miejskich w Centrum Radzymina wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, rozbiórką istniejącego budynku kwiaciarni, budową budynku usługowego oraz budową przyległych chodników

GMINA RADZYMIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00059443
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00059443/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-26 09:39
Lokalizacja
Radzymin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba8cdad4-7c59-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
1251333745
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie różnych nawierzchniBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00059443 z dnia 2023-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch parków miejskich w Centrum Radzymina wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, rozbiórką istniejącego budynku kwiaciarni, budową budynku usługowego oraz budową przyległych chodników

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZYMIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Radzymin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-250

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@radzymin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzymin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radzymin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch parków miejskich w Centrum Radzymina wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, rozbiórką istniejącego budynku kwiaciarni, budową budynku usługowego oraz budową przyległych chodników

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba8cdad4-7c59-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00059443

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015497/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Budowa Parku pl. T. Kościuszki, Parku pl. Wolności, Radzymińskiego Rynku- miejsce spotkań z kulturą (przebudowa centrum miasta)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Radzymiński rynek – miejsce spotkań z kulturą” , „Zielony Radzymin – rozwój terenów zielonych w centrum miasta”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00497852

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.40.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje „Budowę dwóch parków miejskich w Centrum Radzymina wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, rozbiórką istniejącego budynku kwiaciarni, budową budynku usługowego oraz budową przyległych chodników”:
1) podstawowy zakres przedmiotu zamówienia: „Budowa dwóch Parków miejskich wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, rozbiórką istniejącego budynku kwiaciarni, budową budynku usługowego oraz budową przyległych chodników” – zakres obszarowy zgodnie z załącznikiem graficznym A.
2) opcjonalny zakres przedmiotu zamówienia: „Rozbudowa drogi gminnej – ulica przy Kościele” – zakres obszarowy zgodnie z załącznikiem graficznym B.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W myśl art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Oferta z najniższą ceną 12 255 452,46 zł została złożona przez Wykonawcę ZIEL-BUD Wojciech Rukat, ul. Józefa Mehoffera 122, 03-158 Warszawa.
Cena najniższej oferty znacznie przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości finansowych jednostki stwierdza, iż w chwili obecnej nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, do wysokości ceny oferty złożonej przez Wykonawcę ZIEL-BUD Wojciech Rukat.
2023-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane