Przebudowa budynku gospodarczego leśniczówki Kobiel

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Spychowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00059863
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00059863/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-26 10:38
Lokalizacja
Spychowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-307bfcb0-3460-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7450004846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzebudowa budynków

Wykonawcy

1 przyznane

ZENON MYSIORSKIPiecki, PL · lot 0
165 999,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00059863 z dnia 2023-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku gospodarczego leśniczówki Kobiel

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe Nadleśnictwo Spychowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510022350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mazurska 3

1.5.2.) Miejscowość: Spychowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-150

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 622 50 82

1.5.8.) Numer faksu: 89 622 50 83

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spychowo@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spychowo.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-spychowo/zamowienia-publiczne3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


usługi gospodarki leśnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku gospodarczego leśniczówki Kobiel

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-307bfcb0-3460-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00059863

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00256710/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku gospodarczego Leśniczówki Kobiel

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349516/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa budynku gospodarczego leśniczówki Kobiel.
Szczegółowy zakres robót zawierają:
- przedmiar robót,
- szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- dokumentacja projektowa,
stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262700-8 - Przebudowa budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165999,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165999,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165999,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane MAR-BUD Mysiorski Zenon

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280208338

7.3.3) Ulica: Topolowa 59

7.3.4) Miejscowość: Piecki

7.3.5) Kod pocztowy: 11-710

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165999,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 68 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W terminie składania ofert w celu realizacji powyższego zamówienia zostały zgłoszone do nadleśnictwa za pośrednictwem portalu e-Puap dwa pliki/oferty od Pani Małgorzaty Mroczek EURO-PARTNER, ul. Kochanowskiego 2C, 12-100 Szczytno, zamawiający podjął próbę zapoznania się z treścią tych plików/ofert, niestety obydwie oferty zostały przekazane w sposób niezgodny z wymaganiami technicznymi, w szczególności określonymi w pkt 8.3 i 9.3 SWZ, na skutek czego próba odszyfrowania i otwarcia pliku pod nazwą: Leśniczówka Kobiel(1).ZIP
zakończyła się niepowodzeniem oraz następującym komunikatem: „Rezultat deszyfrowania: Wybrany plik nie został przesłany przez ePuap” ; próba odszyfrowania i otwarcia pliku pod nazwą: Leśniczówka Kobiel.ZIP zakończyła się komunikatem: „Rezultat deszyfrowania: Informacja o zaszyfrowanym pliku nie istnieje w systemie”.
W „Szczegółach postępowania” na platformie miniPortal obydwie oferty tego wykonawcy nie „odnotowały się” wśród ofert przesłanych do niniejszego postępowania. Oferent Pani Małgorzata Mroczek w określonym przez zamawiającego terminie wniosła także w formie pieniądza wadium na zabezpieczenie oferty.
W związku z powyższym zgłoszona oferta wykonawcy Pani Małgorzaty Mroczek EURO-PARTNER została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 266 ustawy Prawo zamówień publicznych jako oferta, która nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.
2023-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane