Bieżące utrzymanie dróg nieutwardzonych na terenie Gminy Jadów
Gmina Jadów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00059968
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00059968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-01-26 10:57
- Lokalizacja
- Jadów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35d1eeaf-9703-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 1251334791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00059968 z dnia 2023-01-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące utrzymanie dróg nieutwardzonych na terenie Gminy Jadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jadów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajadow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg nieutwardzonych na terenie Gminy Jadów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35d1eeaf-9703-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00059968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00001374/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Bieżące utrzymanie dróg nieutwardzonych na terenie Gminy Jadów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00039412
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie usług w ramach bieżącego utrzymania dróg w celu poprawy przejezdności na terenie Gminy Jadów. Zamówienie obejmuje:
- Dostawę i rozplantowanie kruszywa naturalnego łamanego o uziarnieniu 0/31,5 mm za pomocą rozściełacza mas bitumicznych, wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym. Kruszywo naturalne łamane o uziarnieniu 0/31,5 mm spełniające wymagania normy PN EN 13242 lub równoważnej.
- Dostawę i rozplantowanie destruktu asfaltowego za pomocą rozściełacza mas bitumicznych, wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym.
Destrukt asfaltowy uzyskany z frezowania istniejącej nawierzchni asfaltowej rozkruszony do 31,5 mm. Zawartość nadziarna o średnicy do 63 mm nie powinna przekraczać 10%. Materiał powinien być suchy lub lekko wilgotny wolny od zanieczyszczeń.
-Odtworzenie rowów odwadniających wraz z rozplantowaniem i wyprofilowaniem skarpy i dna rowu.
-Rozplantowanie destruktu asfaltowego powierzonego przez zamawiającego za pomocą rozściełacza mas bitumicznych, wraz z równaniem i profilowaniem drogi oraz zagęszczeniem walcem samojezdnym.
Zakres umowy obejmuje wykonanie robót na całym obszarze Gminy Jadów. Ilości przewidzianych zadań określono w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej specyfikacji. Zamawiający będzie wskazywał Wykonawcy konkretne odcinki dróg do poprawy przejezdności. Z uwagi na fakt, iż prace będą wykonywane na terenie użytkowanym, Wykonawca przy wykonywaniu usługi musi zakładać jak najmniejszą uciążliwość dla użytkowników drogi oraz przestrzegać zasad BHP.
3. Integralną częścią przedmiotu zamówienia jest wykonanie następujących czynności :
1) wykonanie przedmiotu umowy z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej (sztuką budowlaną), zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz na ustalonych umową warunkach, w ścisłej współpracy z Zamawiającym;
2) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania na własny koszt niezwłocznej naprawy wszelkich szkód powstałych z winy Wykonawcy, wobec osób trzecich, na terenie robót oraz poza terenem;
3) dozorowanie budowy, ochrona mienia znajdującego się na placu budowy;
4) wykonanie i utrzymanie zabezpieczeń bhp i p.poż.;
5) ochrona środowiska naturalnego;
6) utrzymywanie ogólnego porządku na placu budowy, dokonywanie na bieżąco prac porządkowych oraz usuwanie i wywożenie odpadów i nieczystości;
7) Wykonawca ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich osób, które znajdą się na terenie budowy;
8) stosowanie wyrobów budowlanych zgodnie z art. 10 ustawy Prawo budowlane, dopuszczonych do obrotu w budownictwie, zgodnie z ustawą o wyrobach budowlanych – ponadto zobowiązuje się Wykonawcę do: stosowania materiałów fabrycznie nowych, wolnych od jakichkolwiek wad fizycznych i wad prawnych oraz roszczeń osób trzecich i które są własnością Wykonawcy;
9) informowanie Zamawiającego o przebiegu robót i branie udziału w organizowanych przez
Zamawiającego naradach koordynacyjnych, czynnościach odbiorowych, komisjach przeglądów gwarancyjnych i innych;
10) ponoszenie w pełni kosztów przerw w wykonywaniu robot wynikłych z technologii prac, warunków atmosferycznych i innych przyczyn niezależnych od Zamawiającego;
11) Wykonawca ponosi w pełni koszty związane z dojazdem, dojściem do terenu wykonywania prac, koszty pracy w godzinach nadliczbowych oraz w dni wolne od pracy;
12) koordynacja robót poszczególnych branż i ewentualnych podwykonawców;
13) usuwanie wad i usterek w trakcie realizacji robót
14) wykonanie wszelkich zaleceń wynikających z zapisów kontroli bieżących i oględzin obiektu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2023-01-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |