Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dla dzieci i rodziców w projekcie: „Rozszerzenie oferty placówek wsparcia dziennego w Mielnie oraz w Gąskach w 2023 r.” Grupa I

Gmina Mielno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00060888
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-26 13:08
Lokalizacja
Mielno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
4990463757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

6 przyznanych

Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLN
Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLN
Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLN
Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLN
Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLN
Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.