Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Wrocławskiej – 8 zadań
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00061069
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-26 13:28
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweKomputery przenośneMonitory ekranoweKomputer tablet
Wykonawcy
8 przyznanych
MicrOne Sp. z o.o. pl. Strzelecki 20 50-224Wrocław, PL
24 061,26 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
26 258,04 PLNCORTLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8867,07 PLNJOANNA FISCHERGdańsk, PL
7503 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
990,15 PLNPIOTR MIGDAWarszawa, PL
4685,07 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
3073,77 PLNSPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
982,77 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.