Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dla dzieci i rodziców w projekcie: „Rozszerzenie oferty placówek wsparcia dziennego w Mielnie oraz w Gąskach w 2023 r.” Grupa II
Gmina Mielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00061244
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-26 13:49
- Lokalizacja
- Mielno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 4990463757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
7 przyznanych
Centrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNCentrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNCentrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNCentrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNCentrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNCentrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNCentrum Szkoleń Anna Lubieniecka ul. Chopina 11/15, 25-356 KielceKielce, PL
8352 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.