Prowadzenie specjalistycznych terapii w Centrum Usług Społecznych w Kartuzach w ramach projektu pn.: „Zintegrowany system usług społecznych Powiatu Kartuskiego – POKOLENIA” IV
POWIAT KARTUSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00061566
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-26 14:32
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891638355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji specjalnejUsługi fizjoterapiiUsługi analizy medycznejUsługi ośrodków dla osób z zaburzeniami psychologicznymiUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot
Wykonawcy
7 przyznanych
UNIFUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
133 980 PLNJOANNA BIENIOSZEKPszczyna, PL
139 320 PLNJOANNA BIENIOSZEKPszczyna, PL
139 320 PLNJOANNA BIENIOSZEKPszczyna, PL
149 495 PLNJOANNA BIENIOSZEKPszczyna, PL
149 495 PLNJOANNA BIENIOSZEKPszczyna, PL
144 480 PLNJOANNA BIENIOSZEKPszczyna, PL
144 480 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.