Dostawy odczynników chemicznych i materiałów zużywalnych dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00062042
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-26 17:37
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8132919313
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczneNoże specjalistyczneRóżne przyrządy do badań lub testowaniaAldehyd, keton, nadtlenki organiczne i eteryPojemniki do przechowywania

Wykonawcy

14 przyznanych

GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
99 388,32 PLN
KOLASA SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
81 549 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
6609,6 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
2384,64 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
4795,2 PLN
MARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
4792,5 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
16 182 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
63 196,2 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
63 196,2 PLN
MARIAN SIEKIERSKIKonstantynów Łódzki, PL
33 966 PLN
GRZEGORZ PAŁKOWSKINiepołomice, PL
141 588 PLN
COMEX DEWELOPERSTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
32 939,14 PLN
'MEDLAB-PRODUCTS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRaszyn, PL
3369,6 PLN
TOMASZ ANIOŁAPoznań, PL
11 275,2 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.