Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Niemodlin do szkół w Kup, Grodkowie, Opolu i Nysie wraz z zapewnieniem opieki

Centrum Usług Wspólnych w Niemodlinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00063064
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-27 11:26
Lokalizacja
Niemodlin, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9910508013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

Wykonawcy

4 przyznane

ZBIGNIEW PARADOWSKI49-130 Tułowice, PL
78 192 PLN
EWA MACIEJCZYKNiemodlin, PL
72 400 PLN
ZBIGNIEW PARADOWSKI49-130 Tułowice, PL
68 418 PLN
ZBIGNIEW PARADOWSKI49-130 Tułowice, PL
68 418 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.