Dostawa rękawic chirurgicznych i diagnostycznych dla potrzeb Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o.
"GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00063138
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-27 11:34
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6932175190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rękawice chirurgiczneRękawice jednorazowe
Wykonawcy
2 przyznane
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
306 347,4 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
306 347,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.