Przebudowa infrastruktury sportowej w mieście Mońki

GMINA MOŃKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00063263
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00063263/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-27 11:48
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1147ab9e-883f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
5461379796
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00063263 z dnia 2023-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury sportowej w mieście Mońki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOŃKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659102

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 5A

1.5.2.) Miejscowość: Mońki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um-monki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um-monki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.um.monki.wrotapodlasia.pl/przetargi/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa infrastruktury sportowej w mieście Mońki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1147ab9e-883f-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00063263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031428/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Przebudowa infrastruktury sportowej w mieście Mońki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00526719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGN.271.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowanie infrastruktury sportowej w mieście Mońki,
1.1 Część I – Przebudowa infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach przy ul. Planetarnej 13.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) określa się wymaganą ilość egzemplarzy poszczególnych części dokumentacji:
a) projekt zagospodarowania terenu – 3 kpl.,
b) projekt budowalny/zgłoszeniowy dla każdej branży – 3 kpl.,
c) projekty wykonawcze dla każdej branży – 3 kpl.,
d) projekt techniczny dla każdej branży – 3 kpl,
d) przedmiary robót – po 2 kpl.,
e) kosztorysy inwestorskie – po 2 kpl.,
f) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 3 kpl.,
g) informacja BIOZ – 3 kpl.,
h) wykonanie inwentaryzacji zieleni z projektem nasadzeń oraz uzyskanie pozwolenia na wycinkę drzew,
i) wersję elektroniczną opracowania w formacie PDF, Microsoft word, Excel na płycie CD lub DVD – 1 kpl.
3. Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej.
4. Uzyskanie wszelkich koniecznych materiałów do zrealizowania przedmiotu zamówienia (np. aktualna mapa geodezyjna, zgoda wodnoprawna, decyzje, warunki, warunki zabezpieczenia lub przebudowy elementów infrastruktury technicznej kolidującej z inwestycją w razie konieczności opracowanie odpowiedniej dokumentacji projektowej w tym zakresie oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych) opinie, uzgodnienia wymagane przepisami w tym uzgodnienie dokumentacji projektowej w Polskim Związku Lekkiej Atletyki.
5. Zapewnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych.
6. Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454).
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno – użytkowy będący załącznikiem nr 4 do swz.
8. Wykonawca w okresie 1 roku od daty odbioru inwestycji będzie miał obowiązek na własny koszt pielęgnacji (podlewania, koszenia, wałowania) wszelkich trenów zielonych oraz opracowania i uzgodnienia z zarządcami obiektów regulaminu korzystania z tych terenów.
9. Rozwiązania równoważne:
1) w przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności w programie funkcjonalno-użytkowym,
2) w przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym,
3) wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-105 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4) w przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności
lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. l pkt 1 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczeg6lnoici za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-105 ustawy Pzp, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa, spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez zamawiającego.
10. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 1778585,38 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowanie infrastruktury sportowej w mieście Mońki
1.2. Część II – Przebudowa infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach przy ul. Leśnej 3.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) określa się wymaganą ilość egzemplarzy poszczególnych części dokumentacji:
a) projekt zagospodarowania terenu – 3 kpl.,
b) projekt budowalny/zgłoszeniowy dla każdej branży – 3 kpl.,
c) projekty wykonawcze dla każdej branży – 3 kpl.,
d) projekt techniczny dla każdej branży – 3 kpl,
d) przedmiary robót – po 2 kpl.,
e) kosztorysy inwestorskie – po 2 kpl.,
f) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 3 kpl.,
g) informacja BIOZ – 3 kpl.,
h) wykonanie inwentaryzacji zieleni z projektem nasadzeń oraz uzyskanie pozwolenia na wycinkę drzew,
i) wersję elektroniczną opracowania w formacie PDF, Microsoft word, Excel na płycie CD lub DVD – 1 kpl.
3. Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej.
4. Uzyskanie wszelkich koniecznych materiałów do zrealizowania przedmiotu zamówienia (np. aktualna mapa geodezyjna, zgoda wodnoprawna, decyzje, warunki, warunki zabezpieczenia lub przebudowy elementów infrastruktury technicznej kolidującej z inwestycją w razie konieczności opracowanie odpowiedniej dokumentacji projektowej w tym zakresie oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych) opinie, uzgodnienia wymagane przepisami w tym uzgodnienie dokumentacji projektowej w Polskim Związku Lekkiej Atletyki.
5. Zapewnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych.
6. Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454).
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno – użytkowy będący załącznikiem nr 4 do swz.
8. Wykonawca w okresie 1 roku od daty odbioru inwestycji będzie miał obowiązek na własny koszt pielęgnacji (podlewania, koszenia, wałowania) wszelkich trenów zielonych oraz opracowania i uzgodnienia z zarządcami obiektów regulaminu korzystania z tych terenów.
9. Rozwiązania równoważne:
1) w przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności w programie funkcjonalno-użytkowym,
2) w przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym,
3) wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-105 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4) w przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności
lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. l pkt 1 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczeg6lnoici za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-105 ustawy Pzp, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa, spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez zamawiającego.
10. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 1234566,18 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowanie infrastruktury sportowej w mieście Mońki.
Część III – Przebudowa infrastruktury sportowej Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej 1.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) określa się wymaganą ilość egzemplarzy poszczególnych części dokumentacji:
a) projekt zagospodarowania terenu – 3 kpl.,
b) projekt budowalny/zgłoszeniowy dla każdej branży – 3 kpl.,
c) projekty wykonawcze dla każdej branży – 3 kpl.,
d) projekt techniczny dla każdej branży – 3 kpl,
d) przedmiary robót – po 2 kpl.,
e) kosztorysy inwestorskie – po 2 kpl.,
f) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 3 kpl.,
g) informacja BIOZ – 3 kpl.,
h) wykonanie inwentaryzacji zieleni z projektem nasadzeń oraz uzyskanie pozwolenia na wycinkę drzew,
i) wersję elektroniczną opracowania w formacie PDF, Microsoft word, Excel na płycie CD lub DVD – 1 kpl.
3. Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej.
4. Uzyskanie wszelkich koniecznych materiałów do zrealizowania przedmiotu zamówienia (np. aktualna mapa geodezyjna, zgoda wodnoprawna, decyzje, warunki, warunki zabezpieczenia lub przebudowy elementów infrastruktury technicznej kolidującej z inwestycją w razie konieczności opracowanie odpowiedniej dokumentacji projektowej w tym zakresie oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych) opinie, uzgodnienia wymagane przepisami w tym uzgodnienie dokumentacji projektowej w Polskim Związku Lekkiej Atletyki.
5. Zapewnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych.
6. Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454).
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno – użytkowy będący załącznikiem nr 4 do swz.
8. Wykonawca w okresie 1 roku od daty odbioru inwestycji będzie miał obowiązek na własny koszt pielęgnacji (podlewania, koszenia, wałowania) wszelkich trenów zielonych oraz opracowania i uzgodnienia z zarządcami obiektów regulaminu korzystania z tych terenów.
9. Rozwiązania równoważne:
1) w przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności w programie funkcjonalno-użytkowym,
2) w przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym,
3) wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-105 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4) w przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności
lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. l pkt 1 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczeg6lnoici za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-105 ustawy Pzp, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa, spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez zamawiającego.
10. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 1722884,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwoty najniekorzystniej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwoty najniekorzystniej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwoty najniekorzystniej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.

2023-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane