Modernizacja infrastruktury edukacyjnej w Gminie Łodygowice- Polski Ład
GMINA ŁODYGOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00063356
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00063356/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-27 12:01
- Lokalizacja
- Łodygowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4eeca7ee-8098-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5532450019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00063356 z dnia 2023-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej w Gminie Łodygowice- Polski Ład
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338630500
1.5.8.) Numer faksu: +48338630501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/7926e204-ca0a-41b2-ab3a-b952553af6741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej w Gminie Łodygowice- Polski Ład2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4eeca7ee-8098-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00063356
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032885/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej w Gminie Łodygowice- Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509864
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace modernizacyjne na 3 obiektach szkolnych na terenie Gminy Łodygowice dla których organem prowadzącym jest Gmina Łodygowice – 2 szkoły w Łodygowicach i 1 w Pietrzykowicach. Zakres robót obejmie: remont pomieszczeń oraz częściowe poszerzenie bazy dydaktycznej, wymiana stolarki wew., wymiana podłóg, malowanie pomieszczeń, wymiana instalacji wod-kan, modernizacja instalacji elektrycznej, remont łazienek, modernizacja dachu oraz inne roboty wynikające z wymagań sanitarnych i ppoż. Planowana jest także częściowa modernizacja infrastruktury przyszkolnej służącej do zajęć wychowania fizycznego. Celem inwestycji jest udostępnienie infrastruktury edukacyjnej spełniającej aktualne przepisy oraz podnoszącej standard nauczania na terenach wiejskich. Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowy w dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2023-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |