Budowa toru rowerowego typu „dirtpark” na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00063711
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00063711/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-27 12:35
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c59a4670-657e-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00063711 z dnia 2023-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru rowerowego typu „dirtpark” na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757546390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru rowerowego typu „dirtpark” na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c59a4670-657e-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00063711
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033262/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Budowa Skate Parku"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443997/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.82.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 232893,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie toru ziemnego typu „dirtpark” (obiekt z zakresu rekreacji i sportu) na terenie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze, dz. Nr 1/3, obręb 0002 Cieplice II.
Charakterystyczne parametry obiektu:
Powierzchnia zagospodarowania 2 550 m2
Wysokość platformy startowej 5,85 m
Powierzchnia zabudowy platformy startowej 71 m2
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa Skate Parku”.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1. Roboty konstrukcyjne, polegające na:
a) budowie drewnianej wieży startowej z platformami, umożliwiającymi start na dwóch różnych poziomach wysokości (wieża montowana na stopach żelbetowych);
b) budowie trzech linii (tras przejazdu) przeszkód ziemnych o zróżnicowanym stopniu trudności;
c) budowie bandy łukowej, wspólnej dla dwóch linii (tras przejazdu).
2. Dostawę i montaż małej architektury:
a) 2 szt. ławek betonowych bez oparcia;
b) 2 szt. stojaków na rowery (6 szt. rowerów każdy), wykonane ze stali, ocynkowane;
c) 4 szt. pojemników na selektywną zbiórkę odpadów o poj. 240 l każdy.
3. Wymagania dodatkowe:
a) sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej wykonanych robót,
b) Wykonawca w ramach zadania będzie zobowiązany do zagospodarowania odpadów powstałych w trakcie prowadzonych robót budowlanych, w tym opon (w ilości ok. 1000 szt.) znajdujących się w miejscu budowanego toru rowerowego,
c) Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania tablicy z regulaminem korzystania z obiektu. Tablica metalowa o wymiarach 120 cm x 80 cm, zamocowana na słupku metalowym osadzonym na stałe w podłożu. Treść regulaminu oraz miejsce posadowienia tablicy określi Zamawiający w trakcie prowadzonych robót budowlanych.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia w tym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 625947,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadiusz Perin AREK BIKE CAMP
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482514845
7.3.3) Ulica: Lipowa 59
7.3.4) Miejscowość: Ustroń
7.3.5) Kod pocztowy: 43-450
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |