Przebudowa mostu na rzece Piotrówka w Kończycach Wielkich

Gmina Hażlach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00063867
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00063867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-27 12:50
Lokalizacja
Hażlach, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-313275ca-7d1c-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
5482404973
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiaroweUsługi projektowania mostówRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00063867 z dnia 2023-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostu na rzece Piotrówka w Kończycach Wielkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hażlach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182479

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 57

1.5.2.) Miejscowość: Hażlach

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-419

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@hazlach.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hazlach.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://hazlach.samorzady.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa mostu na rzece Piotrówka w Kończycach Wielkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-313275ca-7d1c-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00063867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015886/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Przebudowa mostu na rzece Piotrówka w Kończycach Wielkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00500229

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.18.2022.K

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje przebudowę mostu na rzece Piotrówka w ciągu drogi gminnej nr 637044S – ul. Kościelnej w sołectwie Kończyce Wielkie w zakresie wykonania w formule zaprojektuj i wybuduj na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) inwestycji obejmującej w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej zatwierdzonej dokumentacji projektowej zadania, aż po skuteczne zakończenie budowy rozumianej na podstawie art. 54 lub art. 55 lub art. 56 ust. 1a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
Wymiary nowego obiektu mostowego należy dostosować do przekroju ruchowego istniejącej drogi zakładając jego długość około 20 metrów, szerokość około 8 metrów.

Zakres robót winien obejmować w szczególności:
- zwiększenie przepustowości mostu,
- uzyskanie nośności - dopuszczalna masa pojazdów do 30 t,
- zwiększenie szerokości jezdni na obiekcie do min. 5,00 m,
- wykonanie chodnika dla pieszych o szerokości 2,0 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71322300-4 - Usługi projektowania mostów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinasowanie zamówienia.
2023-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane