Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka
Zakład Gospodarki Komunalnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00064049
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-27 13:07
- Lokalizacja
- Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542251126
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
7 przyznanych
DARIUSZ CABAŃSKIPrądocin, PL
12 000 PLNANNA BAGROWSKAPrądocin, PL
11 000 PLNMIROSŁAW ROMIŃSKIDziemionna, PL
12 000 PLNWŁADYSŁAW RADZIĘDADziemionna, PL
20 000 PLNAMARA-BUDDziemionna, PL
30 000 PLNMIROSŁAW ROMIŃSKIDziemionna, PL
35 000 PLNANNA BAGROWSKAPrądocin, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.