Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Starowola.

Gmina Jadów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00064144
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00064144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-27 13:17
Lokalizacja
Jadów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0652efb-829f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
1251334791
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

Wykonawcy

1 przyznane

BASTEM Marcin BastekNasiadki, PL · lot 0
58 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00064144 z dnia 2023-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Starowola.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jadów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajadow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Starowola.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0652efb-829f-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00064144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037751/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Starowola.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00513938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.25.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Starowola.
W zakresie inwestycji jest budowa sieci wodociągowej w miejscowości Starowola, gm. Jadów, powiat wołomiński, woj. Mazowieckie. Należy wykonać sieć wodociągową z rur i kształtek wodociągowych, ciśnieniowych HDPE Ø 110 mm, PE HD 100 (dwuwarstwowe z wtopioną metalową taśmą sygnalizacyjną), PN 10, SDR 13,6, (Ø 110 mm x 8,10 mm ). Uzbrojenie sieci wodociągowej stanowią:
• zasuwa żeliwna wodociągowa kołnierzowa z miękkim uszczelnieniem, dn 100mm, PN 10 + systemowa obudowa teleskopowa do zasuw + systemowa skrzynka uliczna do zasuw + tabliczka informacyjna,
• trójniki żeliwne wodociągowe kołnierzowe PN 1,0 MPa, dn 150mm,
• kołnierze zaciskowe wodociągowe staliwne z pierścieniem blokującym do rur PE i PVC, dn100mm PN 1,0 MPa,
• zmiana kierunku trasy przez zastosowanie systemowych łuków i kolan PE (rury i kształtki winny być wyprodukowane w jednym systemie przez jednego producenta) lub żeliwnych wodociągowych łuków i kolan kołnierzowych, PN 1,0 MPa,
• hydranty nadziemne kołnierzowe z zabezpieczeniem wyłamaniowym o średnicy dn 80 mm, PN 10 + tabliczka informacyjna;
W ramach inwestycji zostaną wykonane następujące prace:
• sieć wodociągowe z rur PE RC 110 mm - 201,00 mb.
• hydranty nadziemne dn 80 mm - 2 szt.
• zasuwy odcinające - 1 szt.

Szczegółowy zakres ujęto w przedmiarze robót, specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej - załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118985,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BASTEM Marcin Bastek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 758262634

7.3.4) Miejscowość: Nasiadki

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2023-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane