Przebudowa budynku pasieki Podlaskiego ODR w Szepietowie
PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00064480
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00064480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-27 13:47
- Lokalizacja
- Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-195ecf18-18e3-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7220002217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00064480 z dnia 2023-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku pasieki Podlaskiego ODR w Szepietowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450695120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 64
1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo-Wawrzyńce
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr-szepietowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://odr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://podr.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku pasieki Podlaskiego ODR w Szepietowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-195ecf18-18e3-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00064480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072609/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa budynku pasieki Podlaskiego ODR w Szepietowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301297/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG/ZP.260.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje przebudowę budynku Pasieki Podlaskiego ODR w Szepietowie, Szepietowo Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo:
Zakres robót:
1) rozebranie posadzek, wykonanie izolacji cieplnej styrodurem gr. 10 cm z nowymi warstwami posadzki,
2) likwidacja kuchni węglowej i wykonanie ogrzewania elektrycznego,
3) wymiana i zmiana usytuowania urządzeń wod.-kan. z wymianą bojlera i zbiornika na nieczystości,
4) wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd,
5) wydzielenie z pomieszczenia kuchni ściankami działowymi pom. WC z wyposażeniem,
6) wykonanie szpachlowania i malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach,
7) remont elewacji – ocieplenie ścian metodą ETICS (z ang. External Thermal Insulation Composite System, czyli zespolony system termomodernizacji ścian budynków) dawniej metodą lekką mokrą. Ściana zewnętrzna części nadziemnej – ocieplona styropianem frezowanym, samogasnącym EPS 70-031 gr. 15 cm, o współczynniku λ=0,031 W/(m*K),
8) naprawa komina nad dachem i wymiana rynien i rur spustowych,
9) wykonanie instalacji odgromowej i wymiana zasilania NN z napowietrznego na doziemne,
10) wykonanie przyłącza elektrycznego
11) wykonanie instalacji odgromowej,
12) wykonanie uziomu otokowego,
13) wymiana rozdzielnicy głównej wraz z aparatami elektrycznymi,
14) wymiana oprzewodowania instalacji elektrycznej,
15) wymiana gniazd wtykowych,
16) montaż wypustu trójfazowego,
17) wymiana opraw oświetleniowych ogólnego przeznaczenia,
18) montaż opraw oświetlenia zewnętrznego.
Zakres prac należy prowadzić pod nadzorem inspektora nadzoru wyznaczonego przez inwestora i rejestrować w Dzienniku budowy wewnętrznym opieczętowanym przez Inwestora.
Wszystkie nieprzewidziane roboty należy zgłaszać bezpośrednio do inspektora lub Inwestora, w celu oszacowania zasadności ich wykonania i dokonania wyceny.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają przedmiary robót stanowiące załączniki nr 8.1. i 8.2. do SWZ.
3. Sposób realizacji zamówienia zawiera specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiąca załącznik 9 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ.
4. W przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia nazw własnych oznacza to, że Zamawiający oczekuje zaproponowania rozwiązań o parametrach technicznych równoważnych, tj. nie gorszych jakościowo, niż parametry, jakimi charakteryzuje się materiał, urządzenie, element, wskazany w opisie. Materiały użyte do wykonania zamówienia winny być w I gatunku, w standardzie co najmniej średnio-wysokim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
44411000-4 - Wyroby sanitarne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222469,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258363,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222469,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Marek Dąbkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231016973
7.3.4) Miejscowość: Cieciorki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222469,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-10| 2023-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |