MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JÓZEFOWIE
GMINA DĄBRÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00064673
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00064673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-27 14:05
- Lokalizacja
- Dąbrówka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65834afd-2d20-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 1251334785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00064673 z dnia 2023-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JÓZEFOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zamowieniapubliczne.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6579311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JÓZEFOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65834afd-2d20-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00064673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072273/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja sali sportowej Szkoły Podstawowej w Józefowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333895/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 331997,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali sportowej Szkoły Podstawowej w Józefowie. Zadanie dofinansowane jest z
budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej
„Mazowsze dla sportu 2022”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wymianę drzwi wewnętrznych na nowe z profili aluminiowych, przeszklone,
2) modernizację wentylacji mechanicznej (demontaż wentylatorów ściennych, wykonanie dodatkowego otworu i montaż
nowych wentylatorów – wywiewnych i nawiewnych),
3) wymianę naświetlaczy na energooszczędne LED,
4) rewitalizację posadzki hali (ustabilizowanie istniejącego parkietu, wykonanie nakładki wyrównująco-wzmacniającej z płyty
drewnopodobnej, wykończenie wykładziną sportową heterogeniczną,
5) roboty renowacyjne ścian i konstrukcji sufitu (oczyszczenie, pomalowanie konstrukcji kratowej więźby dachowej,
przygotowanie podłoża, pomalowanie ścian tynkowych, usunięcie lamperii, przygotowanie podłoża, wykończenie
wykładziną heterogeniczną),
6) montaż piłkochwytu,
7) wymianę osłon grzejnikowych (wymiana osłon szczeblinowych na nowe z lakierowanej płyty, dedykowane do sal
sportowych,
8) wymianę wyposażenia sportowego sali,
9) osłony i zabezpieczenia, prace porządkowe i towarzyszące,
10) dostawę i montaż stojaków zewnętrznych na rowery.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240880,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379062,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240880,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEOSITE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251646823
7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 27A,
7.3.4) Miejscowość: Marki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-270
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240880,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-15| 2023-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |