„Dokończenie robót budowlanych związanych z realizacją projektu pn. Gospodarowanie wodami opadowymi na terenie Miasta Żyrardowa”

Miasto Żyrardów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00064697
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00064697/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-27 14:08
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-632c4558-8cdd-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
8381464722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00064697 z dnia 2023-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dokończenie robót budowlanych związanych z realizacją projektu pn. Gospodarowanie wodami opadowymi na terenie Miasta Żyrardowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Żyrardów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II nr 1

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zyrardow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zyrardow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zyrardow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dokończenie robót budowlanych związanych z realizacją projektu pn. Gospodarowanie wodami opadowymi na terenie Miasta Żyrardowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-632c4558-8cdd-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00064697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011590/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Gospodarowanie wodami opadowymi na terenie miasta Żyrardowa – Adaptacja do zmian klimatu wraz z zabezpieczeniem i zwiększeniem odporności na klęski żywiołowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane jest z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00017220

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.3.2023.MP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót budowlanych związanych z realizacją projektu pn. Gospodarowanie wodami opadowymi na terenie Miasta Żyrardowa realizowane na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Retencjonowanie wody opadowej w korycie rowu Nr 51 adaptowanym na zbiornik retencyjny wody opadowej i roztopowej na odcinku pomiędzy ul. Łąkową a granicą miasta Żyrardów przy wykorzystaniu warunków terenowych i parametrów technicznych istniejącego rowu Nr 51 w Żyrardowie.
Szczegółowy zakres zamówienia określa Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ wraz z zaktualizowanym przedmiarem robót sporządzonym zgodnie ze stanem zaawansowania wykonanych prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną – PA-MI Usługi Melioracyjne i Budowlane Paweł Owczarek, Chylice, ul. Władysława Jagiełły 26, 96-313 Jaktorów, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 973545,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1219601,44 PLN

2023-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane