Realizacja zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez terapeutę integracji sensorycznej z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole z Łomży w ramach zadań WOKRO
Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00065382
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-27 15:52
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7181212955
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnegoUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
2 przyznane
Ewa MarchewkaŁomża, PL
13 500 PLNEmilia Agnieszka TurowskaZambrów, PL
13 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.