Realizacja zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez fizjoterapeutę/rehabilitanta ruchowego z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole z M.Łomży w ramach WOKRO
Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00066017
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-29 22:18
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7181212955
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnegoUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi szkolnictwa podstawowego
Wykonawcy
3 przyznane
Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna dr Monika GałczykŁomża, PL
21 600 PLNMagdalena JasionekŁomża, PL
10 800 PLNAdam BagińskiŁomża, PL
10 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.