Wykonanie dokumentacji wielobranżowej dla budynku komunalnego położonego w Poznaniu przy Krzesiny 13
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00043418
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00043418/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-17 11:14
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4c89f45-e1df-46fc-ba43-21f547f085cb
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00043418 z dnia 2025-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji wielobranżowej dla budynku komunalnego położonego w Poznaniu przy Krzesiny 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gn@um.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zkzl.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji wielobranżowej dla budynku komunalnego położonego w Poznaniu przy Krzesiny 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4c89f45-e1df-46fc-ba43-21f547f085cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00043418
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049162/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.37 Wykonanie dokumentacji projektowej dla budynku przy ul. Krzesiny 13 Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00544318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.201.54.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211644,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie dokumentacji wielobranżowej dla budynku komunalnego położonego w Poznaniu przy Krzesiny 13, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej „PFU”), w szczególności wykonanie:
1) Etap 1 - uzyskanie map do celów projektowych oraz ich aktualizacji, wykonanie inwentaryzacji, wykonanie odpowiednich ekspertyz (w tym: inwentaryzacja zagospodarowania terenu, ekspertyza mykologiczna, ornitologiczno -chiropterologiczna, ekspertyzy dendrologicznej, techniczna, badania geotechniczne gruntu), uzyskanie wytycznych Miejskiego Konserwatora Zabytków, zapewnienia gestorów sieci o możliwości przyłączenia, wykonanie koncepcji i jej uzgodnienie z Zamawiającym,
2) Etap 2 - opracowanie programu prac konserwatorskich, audytu remontowego, audytu energetycznego, uzyskanie warunków przyłączenia do sieci i innych uzgodnień, pozwoleń, opracowań, niezbędnych do sporządzenia Projektu budowlanego,
3) Etap 3 – opracowanie Projektu budowlanego obejmującego: projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno – budowlany, oraz uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o umieszczeniu w pasie drogowym, decyzji RDOŚ, pozwolenia MKZ,
4) Etap 4 - opracowanie dokumentacji technicznej, projektu wykonawczego, projektu technicznego, STWiOR, BIOS, przedmiaru i kosztorysu inwestorskiego, wizualizacji budynku, projektów wykonawczych,
5) Etap 5 - uzyskanie ostatecznej decyzji o zmianie pozwolenia na budowę,
2. Ponadto, Dokumentacja powinna ponadto składać się w szczególności z:
1) ekspertyzy technicznej wraz z oceną stanu technicznego głównych elementów konstrukcyjnych budynku
2) ekspertyzy mikologicznej
3) ekspertyzy dendrologicznej
4) ekspertyzy dendrologicznej obejmującej park dookoła pałacyku
5) opinii ornitologiczno-chiropterologicznej
6) badań geotechnicznych gruntu7) inwentaryzacji budynku
8) audyty energetycznego
9) audytu remontowego
10) inwentaryzacji zieleni
11) programu robót konserwatorskich
12) przedmiarów robót
13) kosztorysów inwestorskich
14) informacji dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
15) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót
16) pozostałych opracowań niezbędnych do opracowania dokumentacji
Pełen zakres niezbędnych opracowań opisano w PFU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334560 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ENEPROJEKT” Adam Dziamski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7822046463
7.3.3) Ulica: ul. Unii Lubelskiej 3
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 315 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |