ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZYGOTOWANIU I DOSTARCZENIU POSIŁKÓW DLA WYBRANYCH PRZEDSZKOLI MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ (sześć Części)
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00068439
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-30 13:16
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
6 przyznanych
BIELGAST II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
402 500 PLNCATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
528 990 PLNBIELGAST II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
309 120 PLNBIELGAST II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
322 000 PLNBIELGAST II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
322 000 PLNBIELGAST II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
801 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.