Budowa przedszkola przy Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku – etap I.
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00069759
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00069759/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-30 15:25
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0aded06e-86aa-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00069759 z dnia 2023-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przedszkola przy Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku – etap I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pultusk.pl/?c=4401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przedszkola przy Zespole Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku – etap I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aded06e-86aa-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00069759
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034711/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa przedszkola przy Zespole Szkół nr 2z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00519687
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.33.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest inwestycja polegająca na budowie budynku przedszkola
przy ul. Teofila Kwiatkowskiego w obrębie 28 miasta Pułtusk wraz z zagospodarowaniem terenu
i placem zabaw.
Inwestycja polega na budowie budynku przedszkola przy ul. Teofila Kwiatkowskiego w obrębie 28 miasta Pułtusk wraz z zagospodarowaniem terenu i placem zabaw.
Zakres inwestycji obejmuje branżę ogólnobudowlaną: roboty przygotowawcze, roboty murowe
i konstrukcyjne, izolacje, posadzki na gruncie, podłogi i posadzki, roboty wykończeniowe, stolarka, dach, elewacje, wyposażenie techniczne obiektu, wyposażenie technologiczne kuchni; roboty instalacyjne z wyposażeniem: instalacje elektryczne, oświetlenie zewnętrzne, instalacje sanitarne, infrastruktura przeciwpożarowa, dostosowane do potrzeb i uwarunkowań ogrzewanie budynku, infrastruktura techniczna towarzysząca, konieczne przyłącza, przebudowa lub zabezpieczenie kolidujących istniejących sieci jeżeli zajdzie konieczność; elementy zewnętrzne: realizacja urządzenia terenu i niezbędnej w tym zakresie infrastruktury (plac zabaw, mała architektura ogrodowa, dojazdy, dojścia, chodniki, ogrodzenie, nasadzenia zieleni).
Realizacja zadania wynika z niewystarczającej w stosunku do potrzeb liczby publicznych przedszkoli funkcjonujących na terenie miasta Pułtusk.
Budynek zostanie wykonany jako 6 oddziałowe przedszkole i będzie mógł zapewnić miejsce dla 150 dzieci. Budynek dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia, o formie korespondującej z lokalną tradycją i istniejącą w regionie zabudową.
Na parterze zlokalizowane będą m.in. 3 oddziały przedszkolne – 3 sale dydaktyczne każda
z własnym zespołem sanitarnym, magazynem na pomoce dydaktyczne i leżaczki, strefa kuchenno-magazynowa, szatnia, zaplecze personelu.
W budynku znajdzie się winda osobowa i gastronomiczna.
Na piętrze znajdą się m.in. 3 oddziały dydaktyczne - każda z sal z własnym zespołem sanitarnym, magazynem na pomoce dydaktyczne i leżaczki oraz dodatkowe zaplecze kuchni (rozdzielnia i zmywalnia), sala wielofunkcyjna, która może pełnić funkcję sali poznawania świata/ terapii, pomieszczenia dla administracji.
Budynek wykonany będzie w technologii tradycyjnej murowanej. Dach wielospadowy z pokryciem
z blachy. Mury fundamentowe z bloczków betonowych.
W budynku przewidziano niezbędne pomieszczenia techniczne i pomocnicze. Budynek przystosowany zostanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Wykonane zostaną prace związane z zagospodarowaniem terenu - utwardzenia terenu z kostki betonowej oraz z ozdobnych płyt betonowych, tarasy z wyjściami do oddziałów przedszkolnych na parterze, chodniki, miejsca parkingowe, mała architektura ogrodowa, ogrodzenie, oświetlenie zewnętrzne, nasadzenia i zjazd na działkę. Budowa placu zabaw wraz z wyposażeniem.
Realizacja budowy będzie odbywała się na podstawie decyzji pozwolenia na budowę nr 287/2022 z dnia 19.10.2022r.
Komunikację pionową w budynku zapewnia się poprzez wykonanie dwóch klatek schodowych oraz dźwigu osobowego.
Budynek wyposażony będzie w następujące instalacje:
- wodociągową, z sieci gminnej z projektowanego przyłącza
- kanalizacji sanitarnej,
- kanalizacji deszczowej,
- energii elektrycznej na podstawie warunków technicznych przyłączenia
- instalacje c.o i c.w.u
- wentylacji mechanicznej.
Szczegółowe rozwiązania wyposażenia budowlano-instalacyjnego znajdują się w projektach branżowych.
Wszystkie zastosowane materiały muszą posiadać dokumenty potwierdzające dopuszczenie do stosowania w budownictwie (atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, świadectwa jakości).
Realizacja inwestycji będzie przebiegała w dwóch etapach. Zakończenie danego etapu oznacza podpisanie protokołu odbioru robót bez zastrzeżeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Pułtusk unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Wszystkie złożone oferty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.| 2023-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |